בניית ציפורניים

קורס בניית ציפורניים

קורס בניית וקישוטי ציפורניים

היופי בקצות האצבעות

.

בין מגוון הקורסים שמציעה המכללה לקוסמטיקה רפואית נמצא גם קורס בניית וקישוטי הציפורניים, המכשיר אותך באחד מהתחומים הלוהטים והמשתלמים היום במקצועות היופי והאסתטיקה, קורס בניית הציפורניים במכללה לקוסמטיקה מלמד אותך בצורה מקצועית וקולעת את כל מה שאת צריכה לדעת כדי להתחיל לעבוד כבר מסיום הקורס כולל לימודי קישוטי ציפורניים.

.

את הקורס מעבירים מרצים מהטובים בארץ בעלי ניסיון מקצועי ומעשי בתחום, במהלך הקורס תלמדי החל מהבסיס התיאורטי ועד להתנסות מעשית את רזי מקצוע בניית הציפורניים, תחשפי לחומרים החדישים ביותר בתחום בניית הציפורניים על כל יתרונותיהם וחסרונותיהם, תלמדי מפי אנשי המקצוע את היסודות של אסתטיקת כף היד, תלמדי להתאים בין מבנה כף היד של הלקוחה לצורת הציפורן המתאימה לה ותתרגלי שיטות עיטור וקישוט שונות.

קורס בניית ציפורניים – מיועד לאלו המעוניינות לעבוד במכוני היופי השונים או להתחיל לעבוד בצורה עצמאית מהבית במקצוע מתגמל ומשתלם ולקוסמטיקאיות המעוניינות להרחיב את סל השירותים המוצע ללקוחותיהן.

כחלק אינטגרלי מהקורס תקבל כל תלמידה ערכה לעבודה מעשית לבניית ציפורניים הכוללת את כל הכלים לתחילת עבודה במקצוע

.

תוכנית הלימודים:

לימודים תיראוטיים: מבנה הציפורן והעור, השלבים בצמיחת הציפורן, שיטות מגוונות לבניית הציפורן, עיטור הציפורן, חיטוי וסטריליזציה, הטיפול בפטריית הציפורן.

לימודים מעשיים: סדנה בעבודה מעשית,  בניית ציפורניים, בנייה באקריל, סדנת קישוטים, שיווק, ביטוח ופרסום.

.

תעודה: טכנאית מקצועית בבניית ציפורניים

מסלולי הלימוד: בוקר או ערב

משך הקורס: 12 מפגשים

.

דגש מיוחד בהתנסות מעשית על לקוחות כדי שתוכלי להתחיל לעבוד  ולהרוויח כבר מסיום הלימודים

.

להרשמה נא השאירי פרטים ונציגינו יחזרו אלייך בהקדם:

שם*:

אימייל :

טלפון*:

מוזמנים לקרוא בנוסף: בית ספר לאיפור